قوانین - فایل لایه باز

شما اینجا هستید:

قوانین و مقررات

 

 

مهم:(( کلیه فایل های سایت (www.cdrkian.ir)  فقط و فقط در نرم افزار کورل دراو قابل اجرا می باشد .

 

کلیه کاربرانی که قصد عضویت جهت خرید فایل را از فروشگاه فایل  (www.cdrkian.ir) را دارند، باید مفاد این توافق‌ نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید  از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید  از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است .

 

افراد برای عضویت در سایت فروشگاه (www.cdrkian.ir) خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور ، شماره تماس و آدرس پست الکترونیکی، مراحل عضویت تایید میگردد .

 

تبصره ۱ – کلیه اشخاص حقیقی حقوقی میتوانند در سایت عضو شوند .

تبصره ۲ – عضویـت در سایـت دلیل بـر قبول و پـذیـرش مفاد مـوافقتنامه بـوده و خلاف آن بــه هــیــچ وجـه پــذیرفتــه نیـــســـت .

تبصره ۳ – کاربر باید رمــز عبــور و نام کاربری خود را حفــظ نموده و چــنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای بازیابی کلمه عبور جدید اقدام کند .

تبصره ۴ – کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همـراه سـایر اطلاعات درخـواستی به‌ طـور صحـیح اعـلام نـموده و مسئـولیت ثبـت اشـتباه و یا خـلاف واقع بر عهده شخص کاربر است .

تبصره ۵ – عضویت در فروشگاه (www.cdrkian.ir) رایگان است .

تبصره ۶ – کلیـه فایـل ها به صـــورت فشـرده (zip )  می باشد.

تبصره ۷ – خریدار باید قبل از خرید در صورتی که محتوای فایل به خوبی توضیح داده نشده است، از طریق ارسال پیام (تماس با ما ) به فروشگاه (www.cdrkian.ir) اطلاعات کامل را دریافت کند.

تبصره ۸ – کلیه فایل ها ترکیبی از فایل های وکتور و تصویر (jpg) می باشند.

87

تعداد محصولات منتشر شده

0

تعداد مطالب

2854

تعداد کاربران عضو شده

0

تعداد نظرات تایید شده